W drugą sobotę lutego Parafialne Komórki Ewangelizacyjne spotkały się na Strychu aby pogłębiać doświadczenie modlitwy o uwolnienie wg modelu „5-ciu kluczy” Neala Lozano. Najpierw w dwa styczniowe weekendy: w Łodzi a tydzień później w Tarnowie wiele osób z „komórek” uczestniczyło w sesjach modlitwy o uwolnienie prowadzonych przez małżeństwo Janet i Neala Lozano oraz Zespół „Mocni w Duchu” z opiekunem.o. Remigiuszem Recławem.
     Spotkanie rozpoczęło się modlitwą animowaną przez zespół muzyczny. Po dziękczynieniu była prośba do Ducha Św. aby dotykał naszych serc i otwierał nas na służbę.
Jeden z liderów w konferencji „Modlitwa uwolnienia wg modelu pięciu kluczy” rozpoczął od wskazania dwóch istotnych różnic pomiędzy tą a innymi rodzajami modlitwy o uwolnienie.
     Pierwsza to całkowity brak konfrontacji ze Złem – w tej modlitwie koncentrujemy się na Jezusie. Druga to aktywny udział w tej modlitwie osoby, która prosi o uwolnienie – jest ona wcześniej przygotowywana do modlitwy i uczestniczy w niej w towarzystwie dwóch innych osób.      Model „5-ciu kluczy” nawiązuje do możliwości otwarcia drzwi przez pięć kluczy – każdy jest ważny i niezbędny.
Pierwszym warunkiem jest żal za grzechy i wyznanie wiary w Jezusa Chrystusa. Oznacza to, że jestem świadomy (a) konieczności nawrócenia i w tylko w Jezusie widzę ratunek.
     Drugim jest przebaczenie wszystkim osobom, które mnie skrzywdziły. Chodzi o osoby, z którymi jestem w relacjach: rodzice, rodzeństwo, dzieci, współmałżonek, przyjaciele, współpracownicy, sąsiedzi itp.
Trzeci klucz to wyrzeczenie. Ważne w tym punkcie jest rozpoznanie i nazwanie duchów, które mnie zniewalają oraz przypomnienie sobie okoliczności w jakich to nastąpiło. Wyrzeczenia dokonuję w Imię Jezusa Chrystusa.
Czwarty punkt to stanięcie w autorytecie Jezusa i złamanie mocy Zła. Jest to następująca formuła „w Imię Jezusa Chrystusa łamię moc duchów, których się wyrzekłem (wyrzekłam), rozkazuję im odejść i nie wracać więcej”
Ostatni klucz to otwarcie się na błogosławieństwo Ojca. Tutaj odczuwam jak ważny (a) jestem dla Boga, jak bardzo Jemu zależy na mnie. Można to ująć w dwóch aspektach: tożsamości i powołania. Tożsamość to doświadczenie dziecięctwa Bożego. Powołanie to misja, którą mam wykonać w swoim życiu.
    Po konferencji kilka osób uczestniczących we wspomnianych sesjach złożyło świadectwa podkreślając jak ważna dla nich była modlitwa uwolnienia i doświadczenie daru pełnej wolności.
Na Mszy Św. podczas homilii opiekun „komórek” o. Robert komentując przeczytaną Ewangelię zapytał jak widzimy nasze uczestnictwo w życiu Parafii – z tym pytaniem nas zostawił.
Spotkanie zakończyła agapa- pyszne jedzonko w akompaniamencie zespołu muzycznego.
Istotą Parafialnych Komorek Ewangelizacyjnych jest obok ewangelizacji służba wyrażająca się w stwierdzeniu „znajdź ranę i ulecz ją”.

Kilka osób posługuję modlitwą uwolnienia wg modelu „5-ciu kluczy”.
Kontakt pod nr tel. 513013980.  

Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa
ul. Zygmuntowska 48, 33-300 Nowy Sącz
Tel.+48 797 907 667 lub +48 797 907 670
e-mail:
NIP 734-111-00-87
Numer konta bankowego Parafii
78 88110006 0000 0000 4952 0001

Festyn 2019

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage

Nowi ministranci 2019

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage

I Komunia 2019

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage
Początek strony
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com
.