Ekstremalna Droga Krzyżowa


W dniu 15 marca b.r. Mszą Świętą o godzinie 19:30 ruszy Ekstremalna Droga Krzyżowa Naszej Parafii.
Szczegóły i zapisy na stronie EDK.ORG.PL - rejon: EDK Nowy Sącz Kolejowa NSPJ

możliwość zapisu
 

    Regionalne spotkanie Biur i Kół Radia Maryja w naszej Parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa rozpoczęło się uroczystą Mszą św., której przewodniczył rektor WSKSIM w Toruniu, ojciec dr Zdzisław Klafka, w koncelebrze z ks. prałatem Stanisławem Czachorem, ks. prałatem Kazimierzem Starcem i o. Antonim Drągiem SJ.
     Gościem z Torunia był również dr  Paweł Pasionek, prodziekan WSKSIM oraz trójka studentów. Wśród zaproszonych gości byli przedstawiciele Biur i Kół Radia Maryja z Gorlic, Grybowa, Nawojowej, Krużlowej, Limanowej,Mystkowa, Wielogłów, Matki Bożej Niepokalanej z Nowego Sącza, Bazyliki Św. Małgorzaty z Nowego Sącza oraz Biura RM z naszej parafii, które spotkanie zorganizowało. Modlitewne skupienie ubogacili muzyką i śpiewem panowie Stanisław i Tomasz Wolak.
     Uczestnikami Mszy św. i przyjęcia opłatkowego byli również przedstawiciele władz samorządowych i powiatu: w-ce Prezydent Wojciech Piech,przew.Rady Miasta Bożena Jawor,Radny Krzysztof Żyłka, Radny Antoni Poręba, przedstawiciele parlamentu: Senator Stanisław Kogut, Poseł Jan Duda, Poseł Józef Leśniak, Poseł VII kad Andrzej Romanek, Prezes PTH Leszek Zakrzewski, Przew. Oddz. Zw."Solidarność" Krzysztof Kotowicz, Fund. SOS Rodzine dr Krystyna Zając, Przew. Klubu "Gazety Polskiej" Tomasz Baliczak.


   Wszystkich uczestników Regionalnego Spotkania Opłatkowego w Kościele, jak rownież na sali widowiskowej, przywitał i życzenia złożył Proboszcz O. Stanisław Jopek SJ.

    Przyjęcie opłatkowe uświetnił występ jasełkowy pt. "Książę Pokoju", 53 uczniów z Zespołu Szkół w Przysietnicy, który przygotowała Siostra Anna Śliwa. Wielkie "BÓG ZAPŁAĆ" Wszystkim, którzy byli zaangażowani w przygotowanie i przebieg tego wspaniałego występu.


 

    Życzenia i pełne ciepła słowa przekazywali zebranym goście z Radia Maryja, przedstawicele władz oraz Rodziny Radia Maryja z regionu. Na zakończenie słowa podziękowania i szczere życzenia, złożył wszystkim Ojciec Wiesław Pawłowski SJ, opiekun Rodziny Radia Maryja z naszej parafii. Czas, który minął w miłej i radosnej atmosferze, zakończono wspólnym kolędowaniem przy akordeonowym akompaniamencie studenta toruńskiej uczelni.     DZIĘKUJEMY z całego serca Tym Wszystkim, którzy zaszczycili nas swoją obecnością, a także Tym, którzy pomogli w zorganizowaniu tego uroczystego spotkania.

SZCZĘŚĆ BOŻE!
Zespół Biura Radia Maryja
z opiekunem o.Wiesławem Pawłowskim

Fot : Paweł Pasionek

Więcej zdjęc --> zobacz Galeria obrazów
 

Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa
ul. Zygmuntowska 48, 33-300 Nowy Sącz
Tel.+48 797 907 667 lub +48 797 907 670
e-mail: [email protected]
NIP 734-111-00-87
Numer konta bankowego Parafii
78 88110006 0000 0000 4952 0001

Festyn 2019

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage

Nowi ministranci 2019

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage

I Komunia 2019

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage
Początek strony
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com