Sakrament Bierzmowania będzie udzielony 1 kwietnia podczas Mszy św. o godz.16:00 i 18:00
Gorzkie Żale są w każdą niedzielę Wielkiego Postu o godz. 16:15 i 17:30
Droga Krzyżowa jest w każdy piątek Wielkiego Postu o godz. 17:00 dla dzieci i 17:30 dla wszystkich.

"Miłosierdzie jest jak czułość rodziców, którzy obejmują swe dziecko, by je pocieszyć i przywrócić mu poczucie bezpieczeństwa".

Papież Franciszek

     W Niedzielę Bożego Miłosierdzia (09.04.2018r.) na Mszy św. o godz.18.30 nasz kościół wypełnił się parafianami, gośćmi i rodziną p. Ani Pawłowskiej, aby podziękować Bogu, za 35 lat jej wiernej posługi ubogim i chorym z naszej parafii.

  
   ANNA PAWŁOWSKA - współzałożycielka i od 35 lat kierująca Parafialnym Oddziałem Caritasu, większą część swojego życia poświęciła gorliwej, ale niełatwej pracy na rzecz ludzi  oranionych, chorych, starszych i cierpiących z powodu biedy. Lata pracy charytatywnej sprawiły, że jak nikt inny potrafi rozeznać oraz zaradzić ludzkiej niedoli. Miłość bliźniego pojmuje jako ofiarną służbę w czynieniu dobra. Aby uzyskać środki na pomoc podopiecznym, wiele razy kołatała osobiście do drzwi i serc właścicieli sądeckich firm. Współorganizowała i wspierała wszystkie parafialne akcje dobroczynne.
     Za ogrom dobra społeczność sądecka obdarzyła ją laurem zwycięstwa w plebiscycie „Ziarnko Gorczycy” w 2014 roku. W tym samym roku z rąk bpa Andrzeja Jeża otrzymała statuetkę  Misericors – „Miłosierny Sercem”, przyznawaną przez Caritas Diecezji Tarnowskiej jako wyraz wdzięczności za pracę charytatywną.
Nagrody przyjmowała z wielką rezerwą i jakby zakłopotaniem, bo jest osobą skromną i nie było to szczytem jej marzeń. Pragnie żyć w cieniu, bez oczekiwań na „wdzięczności”.
     JEZU UFAM TOBIE - to jej życiowe motto. Jak sama mówi, te trzy słowa nadają sens jej życiu i są dźwignią, która nieustannie podnosi.

     Droga Pani Aniu, dziękujemy Ci za całe dobro,które otrzymywaliśmy od Ciebie przez lata. Dziękujemy za Twój uśmiech dodający sił, za Twoje dobre słowa i wielką życzliwość.
     Ofiarujemy modlitwy w Twojej intencji. Życzymy dużo zdrowia, Bożej opieki oraz wielu serdecznych spotkań z „caritasową” i parafialną rodziną!

Zespół Caritas wraz
z opiekunem o. Bogdanem Długoszem,
Wspólnota Jezuitów, Redakcja Bethanii i Parafianie

Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa
ul. Zygmuntowska 48, 33-300 Nowy Sącz
Tel.+48 797 907 667 lub +48 797 907 670
e-mail:
NIP 734-111-00-87
Numer konta bankowego Parafii
78 88110006 0000 0000 4952 0001

Festyn 2019

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage

Nowi ministranci 2019

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage

I Komunia 2019

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage
Początek strony
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com
.