Wspólnota Magis+ istnieje od 2010 roku. Łączy osoby dorosłe z różnych środowisk, które pragną w duchu Magis (większego dobra) bardziej naśladować Jezusa Chrystusa w swoim życiu.Członkowie naszej Wspólnoty starają się budować i utrzymywać osobistą relację z Bogiem, rozeznawać Jego wolę względem swojego życia i dostrzegać efekty podejmowanych działań  w codzienności.
Formacja członków naszej Wspólnoty odbywa się poprzez:
• systematyczne spotkania (co tydzień lub co dwa tygodnie) w grupkach męskich i żeńskich;

• Msze św. w Kościele NSPJ (Kolejowy) w pierwszy i trzeci poniedziałek miesiąca  o godz. 19:30;
• weekendowe, wyjazdowe rekolekcje letnie i zimowe;
• spotkania integracyjne Wspólnoty w czasie kolędowania, Wigilii, wyjazdów na majówkę i innych realizowanych działań;
• wzajemne wspieranie się w zwykłych, codziennych zmaganiach;
• działania na rzecz innych.
Zapraszamy każdego, kto chciałby w naszej Wspólnocie odnaleźć swoją drogę do Boga.

Kontakt – zawsze po Mszy św. w I i III poniedziałek miesiąca, adres maila: [email protected]; numer o. Bogdan Długosz SI 797907670

Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa
ul. Zygmuntowska 48, 33-300 Nowy Sącz
Tel.+48 797 907 667 lub +48 797 907 670
e-mail: [email protected]
NIP 734-111-00-87
Numer konta bankowego Parafii
78 88110006 0000 0000 4952 0001

Festyn 2019

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage

Nowi ministranci 2019

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage

I Komunia 2019

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage
Początek strony
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com