Ogłoszenia

• Nabożeństwa majowe są od poniedziałku do soboty o godz. 17:30, a w niedziele o godz. 18:00 oraz przy kapliczkach. Zachęcamy do udziału w tych nabożeństwach.
• W poniedziałek spotkanie Klubu Seniora o godz. 9.00. Msza św. ze wspólnotą Magis+ o godz. 19.30.
• We wtorek 17 maja o godz 15.15 Msza św. w intencji Katolickiego Stowarzyszenia Kolejarzy Polskich i spotkanie na salce. Majówka połączona będzie z nowenną do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
• Nabożeństwo przez wstawiennictwo Św. Ignacego Loyoli będzie w środę o godz. 17.30. Podczas nabożeństwa modlimy się w intencji wszystkich matek, zarówno będących już w stanie błogosławionym, mających w tym czasie problemy czy spodziewających się trudności przy porodzie, jak i w intencji tych kobiet, które pragną być matkami, ale towarzyszą temu trudności. Obok ołtarza z obrazem Pana Jezusa Miłosiernego, umieszczona jest skrzynka na podziękowania i prośby przez wstawiennictwo Św. Ignacego. Można też będzie wziąć wodę Św. Ignacego wraz z modlitwą, która towarzyszy jej używaniu.
• W czwartek nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego o godz. 17.30 a po Mszy św. wieczornej adorację poprowadzi Grupa MB Pielgrzymującej.
• Spotkanie z cyklu "Bóg-Honor-Ojczyzna" będzie w czwartek o godz. 18:30 a prelekcję "Sądecki ratusz" wygłosi Grzegorz Olszewski z oddziału Polskiego Towarzystwa Historycznego w Nowym Sączu. Spotkanie muzycznie uświetni Tomasz Wolak.

• Dzielimy się radością z tego, że Święcenia Diakonatu przyjął nasz parafianin Przemek Mąka wczoraj na Tajwanie w Tajpej. Polecajmy go Bogu, aby naśladował Dobrego Pasterza.
• Msza św. zbiorowa w intencji mieszkańców z ul. Zygmuntowskiej będzie w poniedziałek o godz. 18:00; natomiast z ulic Żwirki, Wigury, Chodkiewicza i 29 listopada w środę o godz. 18:00.
• Dziś zapraszamy na spotkania małżeńskie tzw. Kawiarenka dialogowa. Tematem spotkania będzie: Warto rozmawiać nawet po ślubie. Jest to dobry czas na spotkanie małżonków przy dobrym cieście z wprowadzeniem Moniki i Marka Oleniacz.
• Nabożeństwa majowe są od poniedziałku do soboty o godz. 17:30, a w niedziele o godz. 18:00.
• „Majówki” odbywają się codziennie o godz. 19.00 przy kapliczce M.B. Licheńskiej u zbiegu ulic Sienkiewicza i Grodzkiej, oraz przy ul. Dembińskiego, natomiast o godz. 18.00 przy ul. Rapfa. Zachęcamy do udziału w tych nabożeństwach.
• W maju i czerwcu Róże Różańcowe modlą się o godz. 17:00.
• Imieninowa Msza św w intencji o. Stanisława Pyszki będzie w poniedziałek o godz. 8:30.

Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa
ul. Zygmuntowska 48, 33-300 Nowy Sącz
Tel.+48 797 907 667 lub +48 797 907 670
e-mail:
NIP 734-111-00-87
Numer konta bankowego Parafii
78 88110006 0000 0000 4952 0001

Festyn 2019

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage

Nowi ministranci 2019

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage

I Komunia 2019

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage
Początek strony
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com
.