Ogłoszenia

• Dziś przeżywamy święto Świętej Rodziny z Nazaretu. Pragniemy na wzór Jezusa, Maryi i Józefa budować nasze życie rodzinne, podejmując radości i trudy codziennego dnia.
• Dziś też ostatni dzień roku, nabożeństwo dziękczynne za wszelkie łaski i dobrodziejstwa otrzymane w minionym roku, będzie o godz. 18.00.
• W poniedziałek uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi - Nowy Rok. Msze św. jak w niedzielę.
• We wtorek Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 17:30.
• Kolędę w dni powszednie rozpoczynamy o godz. 16:00 a w soboty i niedziele o godz. 15:00. Kto nie był w domu w czasie kolędy, a chciałby przyjąć księdza proszony jest o telefoniczne zgłoszenie do 11-go stycznia. Dodatkowa kolęda będzie 13 stycznia, w sobotę.

• Dziś Wigilia. Zachęcamy do zadbania o religijną atmosferę wieczerzy Wigilijnej. Niech towarzyszy nam modlitwa, czytanie fragmentu Ewangelii, łamanie się opłatkiem, wspólne kolędowanie. Ostatnia Msza Święta będzie o godz. 14:00. Po południu Mszy św. nie będzie. Pasterki będą o godz. 22:00 z udziałem dzieci i o godz. 24:00.
• Na Pasterce o godz. 24.00 będziemy modlić się za Rodziców Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. Dziękujemy wszystkim za 9-cio miesięczną modlitwę.
• Jutro uroczystość Narodzenia Pańskiego. Porządek Mszy św. niedzielny.
• We wtorek święto Św. Szczepana, Pierwszego Męczennika. Porządek Mszy św. niedzielny. Nowenny nie będzie.
• W środę rozpoczynamy kolędę. W dni powszednie rozpoczynać będziemy o godz. 16:00 a w soboty i niedziele o godz. 15:00. Szczegółowy rozkład kolędy znajduje się w Bethanii i na stronie internetowej. Do zobaczenia na kolędzie.

Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa
ul. Zygmuntowska 48, 33-300 Nowy Sącz
Tel.+48 797 907 667 lub +48 797 907 670
e-mail: [email protected]
NIP 734-111-00-87
Numer konta bankowego Parafii
78 88110006 0000 0000 4952 0001

Festyn 2019

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage

Nowi ministranci 2019

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage

I Komunia 2019

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage
Początek strony
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com