Sakrament Bierzmowania będzie udzielony 1 kwietnia podczas Mszy św. o godz.16:00 i 18:00
Gorzkie Żale są w każdą niedzielę Wielkiego Postu o godz. 16:15 i 17:30
Droga Krzyżowa jest w każdy piątek Wielkiego Postu o godz. 17:00 dla dzieci i 17:30 dla wszystkich.

Ogłoszenia

• Dziś przed kościołem zbiórka do puszek na Fundację „Dzieło Nowego Tysiąclecia”, również po niektórych Mszach św. będą zbierali stypendyści korzystający z tej Fundacji.
• Zapraszamy na modlitwę Uwielbienia z adoracją Najśw. Sakramentu która odbędzie się w poniedziałek o godz. 19.30.
• Seminarium odnowy Życia w Duchu Świętym rozpocznie się w poniedziałek o godz. 18.30 w sali św. Ignacego.
• DA Strych zaprasza na Msze w Niedzielę o 20:00 oraz studentów na spotkania do duszpasterstwa na III piętrze.
• Zachęcamy do uczestnictwa w nabożeństwach różańcowych. W dni powszednie o godz. 17.30, a w niedziele o godz. 18.00. Dzieci prowadzą różaniec w poniedziałki i w środy o godz. 17.30. Zapraszamy.
• Klub Seniora zaprasza w poniedziałek o godz. 9.00 do kawiarenki.

• Zachęcamy do uczestnictwa w nabożeństwach różańcowych. W dni powszednie o godz. 17.30, a w niedziele o godz. 18.00. Dzieci prowadzą różaniec w poniedziałki i w środy o godz. 17.30. Zapraszamy.
• DA Strych zaprasza studentów, wykładowców i pracowników sądeckich uczelni na Mszę Świętą rozpoczynającą nowy Rok Akademicki dziś o godz. 20.00.
• Klub Seniora zaprasza w poniedziałek o godz. 9.00 do kawiarenki.
• W poniedziałek o godz. 19.30 zapraszamy na spotkanie z o. Leszkiem Mądrzykiem jezuitą, zatytułowane: „ Z Bogiem czy bez Boga w życiu codziennym. Spotkanie odbędzie się w sali Jana Pawła II.
• Spotkanie z serii „Bóg-Honor-Ojczyzna” dotyczące strat wojennych w Nowym Sączu odbędzie się we wtorek, 11 października. Szczegóły na plakacie.
• Msza św z grupą o Pio w środę o godz. 18:00 a po niej spotkanie biblijne.
• Apostolstwo Modlitwy zaprasza na adorację w piątek po Mszy św. o godz. 8:30.

Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa
ul. Zygmuntowska 48, 33-300 Nowy Sącz
Tel.+48 797 907 667 lub +48 797 907 670
e-mail:
NIP 734-111-00-87
Numer konta bankowego Parafii
78 88110006 0000 0000 4952 0001

Festyn 2019

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage

Nowi ministranci 2019

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage

I Komunia 2019

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage
Początek strony
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com
.