Sakrament Bierzmowania będzie udzielony 1 kwietnia podczas Mszy św. o godz.16:00 i 18:00
Gorzkie Żale są w każdą niedzielę Wielkiego Postu o godz. 16:15 i 17:30
Droga Krzyżowa jest w każdy piątek Wielkiego Postu o godz. 17:00 dla dzieci i 17:30 dla wszystkich.

Ogłoszenia

• Dziś wychodzi kolejny numer parafialnej Bethanii.
• Chłopców od klasy trzeciej, którzy chcieliby zostać ministrantami oraz dzieci, które chciałyby śpiewać w naszych chórkach zapraszamy w sobotę na godz. 9.00.
• Msza św. z grupą Magis+ w poniedziałek o godz. 19:30. Zapraszamy też osoby niezwiązane ze wspólnotą.
• Spotkanie katechetów w czwartek o godz. 19:00 w domu zakonnym.
• W piątek święto Św. Pio. Nabożeństwo o godz. 17:30 i Msza z grupą o. Pio.
• Imieninowa Msza św w intencji o. Stanisława Jurusia będzie w piątek o godz. 18:00.
• Koronka do Miłosierdzia Bożego na ulicach Miast Świata będzie 28 września o godz. 15:00. Szczegóły w gablocie.
• Zapraszamy dzieci w wieku od 3 do 6 lat na Katechezę Dobrego Pasterza, która odbędzie się w następną sobotę, 24 września, o godz. 10.00 w salkach na trzecim pietrze w DA Strych.
• Spotkanie dla małżonków z cyklu kawiarenka dialogowa, pt. Małżeńskie remonty prowadzone przez Magdalenę i Ireneusz Trojanów odbędzie się w następną niedzielę 25 września o godz. 16.00. Szczegóły na plakatach.
• Spotkania rodziców dzieci pierwszokomunijnych ze Szkoły Podstawowej nr 7 będzie w przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 15:30 w kościele.

• Jutro o godzinę 19.30.zapraszamy na pierwszą po wakacjach Modlitwę Uwielbienia.
• Chłopców od klasy trzeciej, którzy chcieliby zostać ministrantami oraz dzieci, które chciałyby śpiewać w naszych chórkach zapraszamy w sobotę na godz. 9.00.
• Spowiadamy podczas każdej Mszy św. oraz w piątki od godz. 15:30.
• W środę święto Podwyższenia Krzyża Świętego. Spotkanie biblijne po Mszy Świętej wieczornej.
• Poświęcenie tablicy pamięci o. Józefa Andrasza SJ, pierszego i ostatniego spowiednika św. Faustyny będzie w środę o godz. 16:00 na Górze Krzyżowej.
• Msza św z grupą Matki Bożej Pielgrzymującej będzie w piątek o godz. 18:00.
• W sklepiku parafialnym dostępne są: Kalendarz Rolnika na 2023 r., podręczniki do religii.

Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa
ul. Zygmuntowska 48, 33-300 Nowy Sącz
Tel.+48 797 907 667 lub +48 797 907 670
e-mail:
NIP 734-111-00-87
Numer konta bankowego Parafii
78 88110006 0000 0000 4952 0001

Festyn 2019

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage

Nowi ministranci 2019

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage

I Komunia 2019

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage
Początek strony
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com
.