Ogłoszenia

• Zachęcamy do udziału w tych nabożeństwach majowych.
• Dziś sądeckie parafie rozpoczynają wydarzenie o nazwie "Poruszenie – w Duchu, w Prawdzie, w Sączu". Na ulicach miasta można będzie spotkać osoby dzielące się swoją wiarą i zapraszające na modlitewne spotkania od piątku 27 maja do soboty 4 czerwca. Szczegółowe informacje znajdują się na plakacie. Zachęcamy wszystkich do podjęcia rozmowy na temat wiary.
• We wtorek majówka połączona będzie z nowenną do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
• Spotkanie z biblia odbędzie się 25 maja po Mszy św. wieczornej – tematem będzie życie i działalność św. Pawła.
• W czwartek nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego o godz. 17.30 a po Mszy św. wieczornej adorację poprowadzi Magis.
• W sobotę od godz. 13:00 do 20:00 odbędzie się festyn na placu przy szkole podst. nr 8. Wejście od ul. 1-maja. Ciasto na festyn prosimy przynieść w piątek po godz. 17:00 lub w sobotę od godz. 9:00 do sali Św. Ignacego. Wszystkich serdecznie zapraszamy do wspólnego świętowania.

• Nabożeństwa majowe są od poniedziałku do soboty o godz. 17:30, a w niedziele o godz. 18:00 oraz przy kapliczkach. Zachęcamy do udziału w tych nabożeństwach.
• W poniedziałek spotkanie Klubu Seniora o godz. 9.00. Msza św. ze wspólnotą Magis+ o godz. 19.30.
• We wtorek 17 maja o godz 15.15 Msza św. w intencji Katolickiego Stowarzyszenia Kolejarzy Polskich i spotkanie na salce. Majówka połączona będzie z nowenną do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
• Nabożeństwo przez wstawiennictwo Św. Ignacego Loyoli będzie w środę o godz. 17.30. Podczas nabożeństwa modlimy się w intencji wszystkich matek, zarówno będących już w stanie błogosławionym, mających w tym czasie problemy czy spodziewających się trudności przy porodzie, jak i w intencji tych kobiet, które pragną być matkami, ale towarzyszą temu trudności. Obok ołtarza z obrazem Pana Jezusa Miłosiernego, umieszczona jest skrzynka na podziękowania i prośby przez wstawiennictwo Św. Ignacego. Można też będzie wziąć wodę Św. Ignacego wraz z modlitwą, która towarzyszy jej używaniu.
• W czwartek nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego o godz. 17.30 a po Mszy św. wieczornej adorację poprowadzi Grupa MB Pielgrzymującej.
• Spotkanie z cyklu "Bóg-Honor-Ojczyzna" będzie w czwartek o godz. 18:30 a prelekcję "Sądecki ratusz" wygłosi Grzegorz Olszewski z oddziału Polskiego Towarzystwa Historycznego w Nowym Sączu. Spotkanie muzycznie uświetni Tomasz Wolak.

Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa
ul. Zygmuntowska 48, 33-300 Nowy Sącz
Tel.+48 797 907 667 lub +48 797 907 670
e-mail:
NIP 734-111-00-87
Numer konta bankowego Parafii
78 88110006 0000 0000 4952 0001

Festyn 2019

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage

Nowi ministranci 2019

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage

I Komunia 2019

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage
Początek strony
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com
.