Ogłoszenia

1. Zachęcamy do modlitwy w intencjach, które możemy zostawić w koszyczku lub zgłosić na parafialnym profilu Facebook.
2. Ekstremalna Droga Krzyżowa wyruszy w piątek po Mszy Św. o godzinie 19:30. Zapisy na stronie edk.org.pl pod hasłem: KOLEJOWA NSPJ. Zapraszamy.
3. Przeżywamy Rok Św. Józefa i Rok Św. Jakuba. Z tej okazji można otrzymać odpusty zupełne. Szczegóły na kartkach, które są wystawione z tyłu kościoła i w sali Św. Ignacego.
4. Msza św. ze wspólnotą Magis+ w poniedziałek o godz. 19:30.

1. Zachęcamy do modlitwy w intencjach, które możemy zostawić w koszyczku lub zgłosić na parafialnym profilu Facebook. Każdy, kto zabierze intencję zobowiązuje się do modlitwy i jednodniowego postu w ciągu tygodnia. Na Facebooku publikujemy też myśli do modlitwy na każdy dzień oraz zadanie ze zdrapki Wielkopostnej.
2. Ekstremalna Droga Krzyżowa wyruszy w piątek, 19 marca, po Mszy Świętej o godzinie 19:30. Zapisy na stronie edk.org.pl pod hasłem: KOLEJOWA NSPJ. Zapraszamy.
3. Przeżywamy Rok Św. Józefa i Rok Św. Jakuba. Z tej okazji można otrzymać odpusty zupełne. Szczegóły na kartkach, które są wystawione z tyłu kościoła i w sali Św. Ignacego.

Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa
ul. Zygmuntowska 48, 33-300 Nowy Sącz
Tel.+48 797 907 667 lub +48 797 907 670
e-mail:
NIP 734-111-00-87
Numer konta bankowego Parafii
78 88110006 0000 0000 4952 0001

Festyn 2019

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage

Nowi ministranci 2019

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage

I Komunia 2019

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage
Początek strony
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com