Ogłoszenia

• W poniedziałek o godz. 19:30 Msza św. Magis+
• We wtorek święto Św. Mateusza, apostoła i ewangelisty. O godz. 15:15 Msza św. w int. Katolickiego Stowarzyszenia Kolejarzy Polskich i spotkanie. Nowenna do NMP Nieustającej Pomocy o godz. 17:30.
• Spotkanie katechetów z naszej parafii będzie we wtorek o godz. 18:30.
• W środę po Mszy św. wieczornej spotkanie biblijne.
• W czwartek wspomnienie Św. Pio. Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego o godz. 17:30, a adorację po Mszy św. wieczornej poprowadzi Grupa o. Pio.

• Dzisiaj o godz. 12:00 w Świątyni Opatrzności Bożej w Warszawie uroczystość beatyfikacji kard. Stefana Wyszyńskiego i Matki Elżbiety Róży Czackiej.
• Zapraszamy seniorów na spotkanie w poniedziałek po Mszy św. o godz. 8:30.
• We wtorek święto Podwyższenia Krzyża Świętego. Nowenna do NMP Nieustającej Pomocy o godz. 17:30.
• W środę wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Bolesnej. O godz. 17.30 zapraszamy na nabożeństwo przez wstawiennictwo Św. Ignacego Loyoli w intencji matek i kobiet, które pragną być matkami.
• W środę po Mszy św. wieczornej rozpoczynamy cykl spotkań ze Św. Ignacym Loyolą i będą się odbywały w pierwsze i trzecie środy miesiąca w sali pod jego wezwaniem. Po Mszy św. wieczornej także spotkanie grupy Św. o. Pio.

Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa
ul. Zygmuntowska 48, 33-300 Nowy Sącz
Tel.+48 797 907 667 lub +48 797 907 670
e-mail:
NIP 734-111-00-87
Numer konta bankowego Parafii
78 88110006 0000 0000 4952 0001

Festyn 2019

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage

Nowi ministranci 2019

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage

I Komunia 2019

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage
Początek strony
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com