Ogłoszenia

• Dziś Niedziela Chrztu Pańskiego i zakończenie okresu Bożego Narodzenia. Kolędy śpiewamy do 2 lutego.
• Kolędę w dni powszednie rozpoczynamy o godz. 16:00 a w soboty i niedziele o godz. 15:00. Kolędą dodatkowa dla osób które nie mogły przyjąć kolędy w wyznaczonym terminie w sobotę 13 stycznia od godz. 15.00. Zgłoszenia do 10 stycznia.
• W poniedziałek zapraszamy na Modlitwę Uwielbienia o godz. 19.30
• We wtorek Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 17:30.
• Tradycyjne już, dziewiąte kolędowanie rozpocznie się we wtorek o godz. 18.00 w sali Św. Ignacego. Serdecznie zapraszamy.
• We środę spotkanie z biblia po Mszy Świętej wieczornej.

• Dziś przeżywamy święto Świętej Rodziny z Nazaretu. Pragniemy na wzór Jezusa, Maryi i Józefa budować nasze życie rodzinne, podejmując radości i trudy codziennego dnia.
• Dziś też ostatni dzień roku, nabożeństwo dziękczynne za wszelkie łaski i dobrodziejstwa otrzymane w minionym roku, będzie o godz. 18.00.
• W poniedziałek uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi - Nowy Rok. Msze św. jak w niedzielę.
• We wtorek Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 17:30.
• Kolędę w dni powszednie rozpoczynamy o godz. 16:00 a w soboty i niedziele o godz. 15:00. Kto nie był w domu w czasie kolędy, a chciałby przyjąć księdza proszony jest o telefoniczne zgłoszenie do 11-go stycznia. Dodatkowa kolęda będzie 13 stycznia, w sobotę.

Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa
ul. Zygmuntowska 48, 33-300 Nowy Sącz
Tel.+48 797 907 667 lub +48 797 907 670
e-mail: [email protected]
NIP 734-111-00-87
Numer konta bankowego Parafii
78 88110006 0000 0000 4952 0001

Festyn 2019

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage

Nowi ministranci 2019

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage

I Komunia 2019

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage
Początek strony
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com