Ogłoszenia

• Rozpoczynamy rekolekcje, które głosi o. Łukasz Wiśniewski, prowincjał oo. dominikanów. Kazania rekolekcyjne będą w poniedziałek, wtorek i środę o godz. 6:00, 8:00, 16:30 i 18:00. W Poniedziałek dodatkowa Msza św. z nauką rekolekcyjną o godz. 19.30. Nie będzie Mszy Świętej o godz. 8:30 w trakcie rekolekcji.
• Dziś wychodzi kolejny numer parafialnej Bethanii. Polecamy.
• Przed kościołem Caritas rozprowadza świece wigilijne i opłatki. Przed ołtarzem Matki Boskiej wystawiona jest skarbona Caritas oraz kosz. To świąteczne akcje pomocowe dla najuboższych z naszej parafii i diecezji.
• Dziś spotkanie z cyklu Randka Małżeńska pt. „Wspólnota domowa” od godz. 16:30 w kawiarence. Zapraszamy.
• Msze św. roratne odprawiamy w dni powszednie o godz. 6.00 a dla dzieci od poniedziałku do piątku o godz. 18.00, w soboty o godz. 8.30, a po Mszy śniadanie.
• Spowiadamy od poniedziałku do czwartku od godz. 6:00 do 9:00 oraz od 15:00 do 18:30; w piątek i sobotę od godz. 6:00 do 19:00. Wigilię od godz. 6:00 do 14:00. W pierwszy i drugi dzień świat nie spowiadamy.
• We wtorek Msza Święta Katolickiego Stowarzyszenia Kolejarzy o godz. 15:15 i spotkanie opłatkowe. Nabożeństwo do Matki Bożej o 17:30
• Nabożeństwo do św. Ignacego w środę o godz. 17.30.

    • Dzisiaj zbiórka do puszek na Fundusz Pomocy Kościołowi na Wschodzie a Caritas rozprowadza świece wigilijne i opłatki. Zebrane fundusze przeznaczone są na pomoc najuboższym.
    • Msze św. roratne są w dni powszednie o godz. 6.00 a dla dzieci od poniedziałku do piątku o godz. 18.00, w soboty zaś o godz. 8.30 ze śniadaniem. Zapraszamy dzieci z lampionami, a starszych prosimy o przynoszenie słodyczy, które zostaną rozlosowane dzieciom. Prosimy rodziców by przychodziły z dziećmi.
    • W poniedziałek zapraszamy na modlitwę uwielbienia o godz. 19:30.
    • Spotkanie z cyklu Bóg-Honor-Ojczyzna pt. "Tam gdzie lwowskie śpią Orlęta... będzie we wtorek o godz. 18:30 w sali Ignacego.
    • W środę po Mszy św. wieczornej spotkanie biblijne.
    • W czwartek adorację poprowadzi Odnowa w Duchu św.
    • W piątek adoracja koronka do Bożego Miłosierdzia o godzinie 15.00 i spowiadamy od godziny 15:30
    • Katecheza Dobrego Pasterza - rozpocznie się w sobotę o godz. 10.00 w DA Strych. Również w sobotę rozpoczyna się Nowenna do Dzieciątka Jezus.
    • Z tyłu kościoła obok obrazu Matki Bożej wystawiona jest skarbona na ofiary dla potrzebujących.

Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa
ul. Zygmuntowska 48, 33-300 Nowy Sącz
Tel.+48 797 907 667 lub +48 797 907 670
e-mail: [email protected]
NIP 734-111-00-87
Numer konta bankowego Parafii
78 88110006 0000 0000 4952 0001

Festyn 2019

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage

Nowi ministranci 2019

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage

I Komunia 2019

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage
Początek strony
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com