Sakrament Bierzmowania będzie udzielony 1 kwietnia podczas Mszy św. o godz.16:00 i 18:00
Gorzkie Żale są w każdą niedzielę Wielkiego Postu o godz. 16:15 i 17:30
Droga Krzyżowa jest w każdy piątek Wielkiego Postu o godz. 17:00 dla dzieci i 17:30 dla wszystkich.

Caritas parafialna

Caritas parafialna przyjmuje w swojej siedzibie w budynku katechetycznym
(wejście od ulicy 1-go Maja)
w czwartki w godzinach 1600-1700

 

Chcesz pomóc biednym rodzinom naszej parafii?

Możesz tego dokonać wpłacając na konto Caritas parafialnej:


PARAFIA RZYMSKO-KATOLICKA NAJSW. SERCA PANA JEZUSA
Nowy Sącz, ul. Zygmuntowska 48
Nr konta: 78881100060000000049520001
(z dopiskiem: Caritas Parafialna)

Bank Spółdzielczy Nowy Sącz, ul. Batorego 78
 

Ofiary na pomoc ubogim można składać przez cały rok w kościele
do skarbony przy figurze ŚWIĘTEGO ANTONIEGO

„Tak też, i wiara, jeśli nie byłaby połączona z uczynkami, martwa jest, sama w sobie" (Jk 2,17)

   Minął czas Wielkiego Postu i Świąt Wielkanocnych. Wielu naszych parafian i nie tylko, dzięki swojej życzliwości i ofiarności skutecznie przyczyniło się do przygotowania przez Parafialny Oddział Caritas świątecznych paczek żywnościowych dla najuboższych naszej parafii. Pragniemy serdecznie podziękować naszym Darczyńcom: instytucjom, firmom, hurtowniom, szkołom i osobom prywatnym, których otwarte serca i chęć czynienia dobra są nieocenione w niesieniu pomocy naszym Podopiecznym. Pieniądze uzyskane z rozprowadzenia baranków i paschalików, ze zbiórki do puszek i od ojca Proboszcza, przeznaczone zostały na paczki świąteczne (wędlina, ciasto i masło) i doraźną pomoc materialną. Również większą cześć żywności zebranej w sklepach przeznaczono na przygotowanie 275 paczek. Szczególną troską zostały objęte rodziny wielodzietne, samotne matki, osoby niepełnosprawne i chore.

     Ziarnko Gorczycy jest plebiscytem, którego celem jest promowanie osób oraz firm i instytucji działających dla dobra innych. W tym roku trwa już XIV edycja konkursu. Znani są już nominowani do nagrody.

    Wśród nominowanych jest Anna Pawłowska. Od 32 lat angażuje się ona w działania Caritas przy naszej parafii. Pani Anna bezinteresownie służy biednym, samotnym, chorym, starszym i opuszczonym, pozyskując swoim charyzmatem środki i rzeczy dla osób potrzebujących.

   Pokaż, że działania na rzecz potrzebujących i ubogich z Twojej parafii są potrzebne, dzięki czemu zaangażowanie pani Anny stanie się wzorem dla kolejnych pokoleń, ZAGŁOSUJ w plebiscycie Ziarnko Gorczycy!

 

Głosowanie trwa do 27 stycznia 2014

Można głosować na 3 sposoby:

1. Czytelnicy „Dobrego Tygodnika Sądeckiego”, patrona medialnego plebiscytu mogą głosować na swoich kandydatów na kuponach, które wycięte i wypełnione należy wysłać na adres Sądeckiego Hospicjum (Nowy Sącz 33-300, ul. Nawojowska 155a) do 25 stycznia.

2. Można także oddać swój głos mailowo z podaniem danych na adres:

3. Przez FACEBOOK:

Aby oddać swój głos kliknij w przycisk "Lubię to!". Przycisk jest widoczny dopiero po założeniu konta na portalu Facebook. Poprawnie oddanym głosem jest wyłącznie kliknięcie w przycisk "Lubię to!" na niniejszej stronie.

 

 

Wyślij linka znajomym!

Skopiuj powyższy link i wyślij go swoim znajomym - mailem, przez GG, Skype, umieść na forum lub portalu.

<a href="http://www.dts24.pl/anna-pawlowska_3981.html">Zagłosuj na mnie w konkursie!</a>

BÓG ZAPŁAĆ!!!     Zespół Caritas działający przy naszej parafii składa serdeczne podziękowanie "Bóg zapłać" wszystkim ofiarodawcom za dary i ofiary pieniężne złożone do kosza i skarbony przy ołtarzu Matki Bożej, Prezesom Banku Spółdzielczego, Anonimowemu Ofiarodawcy, P. Janiszowi, Zarządom Huzara i Prospony, Ciastkarni "Grześ", AGRO-Hurtowi oraz wszystkim darczyńcom składającym żywność do koszy w sklepach.

    Dzięki Waszym ofiarom, zaopatrzyliśmy 268 rodzin wielodzietnych, rodzin ubogich oraz osoby samotne.

BÓG ZAPŁAĆ!!!

 

Zobacz zdjęcia z pracy przedświątecznej Caritas z naszej parafii 

Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa
ul. Zygmuntowska 48, 33-300 Nowy Sącz
Tel.+48 797 907 667 lub +48 797 907 670
e-mail:
NIP 734-111-00-87
Numer konta bankowego Parafii
78 88110006 0000 0000 4952 0001

Festyn 2019

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage

Nowi ministranci 2019

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage

I Komunia 2019

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage
Początek strony
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com
.