Sakrament Bierzmowania będzie udzielony 1 kwietnia podczas Mszy św. o godz.16:00 i 18:00
Gorzkie Żale są w każdą niedzielę Wielkiego Postu o godz. 16:15 i 17:30
Droga Krzyżowa jest w każdy piątek Wielkiego Postu o godz. 17:00 dla dzieci i 17:30 dla wszystkich.

Biuro Radia Maryja

Dni dyżurów:

środa i piątek: 1000-1200

informacje pod numerem: 512 801 395

   
   

Z okazji 70 rocznicy bitwy żołnierzy polskich pod Monte Cassino
ODDZIAŁ PTH NOWY SĄCZ, KOŁO RADIA MARYJA, DUSZP. LUDZI PRACY
zapraszają na wykład

Mieczysław Wądolny
"Mściciel"
(24 IX 1919 - 14 I 1947)
"ARMIA POLSKA W KRAJU"

w dniu 3 czerwca 2014 r. (wtorek) o godz. 19.00 do sali widowiskowej
Wykład wygłosi
Leszek Zakrzewski - prezes Oddziału PTH w Nowym Sączu

    W niedzielę 23.03.2014 r. Koło Radia Maryja rozdawało będzie na placu kościelnym Cudowne Medaliki. Na każdej mszy św. o. Jerzy Konieczny przybliży „cudowność medalika”- cudowność Matki Bożej Niepokalanie Poczętej.
„O Maryjo bez grzechu poczęta módl się za nami, którzy się do Ciebie uciekamy”.

Drugą część modlitwy ułożył św. Maksymilian Maria Kolbe:
„oraz za wszystkimi, którzy się do Ciebie nie uciekają, a zwłaszcza za nieprzyjaciółmi Kościoła świętego i poleconymi Tobie.”

    Polecajmy Maryi intencje przywrócenia dobrego imienia Żołnierzy Niezłomnych w Polsce naszej Ojczyźnie.

    W 2013 r w Warszawie na Łączce młoda dziewczyna pracująca przy odkrywaniu szczątków kolejnych bezimiennych bohaterów, Żołnierzy Wyklętych, znajduje Medalik Matki Bożej, jakby kod identyfikacyjny, któregoś z Nich. Wiadomo jest, że ppłk Łukasz Ciepliński „Pług”, pięciokrotnie skazany na karę śmierci, tak okrutnie torturowany, że na przesłuchania wnoszono Go w kocu, przed śmiercią /strzał tzw. katyński w tył głowy/ połknął medalik, aby można Go było kiedyś zidentyfikować. Niestety, do dzisiaj miejsce Jego pochówku jest nieznane, a odnaleziony medalik należał do innego niezłomnego.

PAMIĘTAJ ! POMÓDL SIĘ . POPROŚ INNYCH O ZDROWAŚ MARYJO W INTENCJI NIEZŁOMNYCH BOHATERÓW!

    Katolicy noszą różne medaliki. Wśród nich na szczególną uwagę zasługuje Medalik Niepokalanego Poczęcia, zwany powszechnie Cudownym Medalikiem. Dlaczego jest on wyjątkowy ? Dlaczego cudowny ? Ponieważ został zaprojektowany przez samą Najświętszą Maryję Pannę. Niebo przypisało do niego niezliczone łaski. Miliony ludzi od Papieży poczynając, a na niewierzących kończąc – złożyło piękne świadectwo jego mocy.

    Kiedy otrzymaliśmy Cudowny Medalik ? Został on ukazany św. Katarzynie Labouré 27 listopada 1830 roku w Paryżu. Katarzyna ujrzała Matkę Bożą stojącą na kuli ziemskiej. Z wciągniętych dłoni tryskały promienie światła. Wokół figury widniał napis: ,,O MARYJO BEZ GRZECHU POCZĘTA MÓDL SIĘ ZA NAMI , KTÓRZY SIĘ DO CIEBIE UCIEKAMY”. Najświętsza Maryja Panna powiedziała: „Każ wybić ten medalik. Ci, którzy będą go nosić, otrzymają wielkie łaski”.

Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa
ul. Zygmuntowska 48, 33-300 Nowy Sącz
Tel.+48 797 907 667 lub +48 797 907 670
e-mail:
NIP 734-111-00-87
Numer konta bankowego Parafii
78 88110006 0000 0000 4952 0001

Festyn 2019

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage

Nowi ministranci 2019

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage

I Komunia 2019

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage
Początek strony
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com
.